+48 606 676 546

 s.powroznik.ubezpieczenia@gmail.com

02 marca 2022
Czym jest składka ubezpieczeniowa? To określona przez zakład ubezpieczeń kwota pieniędzy, jaką osoba ubezpieczająca płaci w zamian za udzielaną ochronę ubezpieczeniową. Wysokość składki jest uzależniona od szeregu czynników: 1. wieku
27 grudnia 2021
Każdy rodzic myśli o przyszłości swojego dziecka w kategoriach nieskończonego potencjału. Trudno przewidzieć, jakich wyborów dokonają w przyszłości dzieci. Dlatego warto przyjrzeć się możliwościom zapewnienia im jak najlepszego startu w

+48 606 676 546 

Ubezpieczenie na wypadek uszczerbku na zdrowiu wskutek nieszczęśliwego wypadku

02 lipca 2021

Imię 

Numer telefonu:

Treść wiadomości:

Informacja o RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Ubezpieczenia

31-355 Kraków 

ul. Opolska 114

Ubezpieczenia na życie

Sebastian Powroźnik

 

Kiedy warto rozszerzyć zakres polisy ubezpieczeniowej?

 

Myśląc o polisie ubezpieczeniowej najczęściej chcesz zabezpieczyć siebie i swoich bliskich przed konsekwencjami finansowymi związanymi z różnymi zdarzeniami i wypadkami. Takim rozwiązaniem może być ubezpieczenie na wypadek uszczerbku na zdrowiu wskutek nieszczęśliwego wypadku. 

 

Do kogo skierowane jest ubezpieczenie na wypadek uszczerbku na zdrowiu wskutek nieszczęśliwego wypadku?

 

Lubisz aktywnie spędzać czas np. żeglujesz, wspinasz się, bierzesz udział w runmageddon, jeździsz na nartach lub uprawiasz inne sporty? Ryzyko wystąpienia w nich uszczerbku na zdrowiu wskutek nieszczęśliwego wypadku jest duże i w takich sytuacjach warto pomyśleć o rozszerzeniu polisy umową dodatkową, która zapewni Ci świadczenie w wyniku wypadku, gdy zdarzy się skręcenie, złamanie, poparzenie lub inny uraz. 

 

W zależności jak duży jest uszczerbek na zdrowiu można otrzymać świadczenie w wysokości nawet do 100% sumy ubezpieczenia. Ochrona obowiązuje na całym świecie przez 24 godziny na dobę. Osoba ubezpieczona samodzielnie wybiera wysokość sumy ubezpieczenia a szeroki zakres ochrony, to ogromna zaleta. Dodatkowym atutem tej umowy jest gwarancja ochrony nawet przy uprawianiu nietypowych sportów takich jak nurkowanie, wspinaczka górska, sporty wodne i wiele innych. 

 

Ubezpieczenie to można dopasować do własnych potrzeb. Sprawdzi się szczególnie, jeśli uprawiasz nietypowy i ryzykowny sport, w ten sposób zabezpieczysz siebie w razie nieprzewidzianej kontuzji lub urazu spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem.