+48 606 676 546

 s.powroznik.ubezpieczenia@gmail.com

02 marca 2022
Czym jest składka ubezpieczeniowa? To określona przez zakład ubezpieczeń kwota pieniędzy, jaką osoba ubezpieczająca płaci w zamian za udzielaną ochronę ubezpieczeniową. Wysokość składki jest uzależniona od szeregu czynników: 1. wieku
27 grudnia 2021
Każdy rodzic myśli o przyszłości swojego dziecka w kategoriach nieskończonego potencjału. Trudno przewidzieć, jakich wyborów dokonają w przyszłości dzieci. Dlatego warto przyjrzeć się możliwościom zapewnienia im jak najlepszego startu w

+48 606 676 546 

Ubezpieczenie na wypadek chorób układu krążenia

14 grudnia 2021

Imię 

Numer telefonu:

Treść wiadomości:

Informacja o RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Ubezpieczenia

31-355 Kraków 

ul. Opolska 114

Ubezpieczenia na życie

Sebastian Powroźnik

Choroby układu krążenia powodują szczególne zagrożenie dla naszego życia. Statystycznie stanowią najczęstszą przyczynę zgonów w większości krajów zachodnich, w tym również Polski. Często po zawale czy udarze, liczy się szybka reakcja i szybkie wdrożenie leczenia. Dodatkowo często wymagana jest również długotrwała rehabilitacja. Niestety na rehabilitację w ramach NFZ zazwyczaj trzeba długo czekać.

To jest problem, którego nie widać, a z którym mierzą się pewnie setki tysięcy osób. To właśnie w takiej sytuacji - wystąpienia między innymi udaru mózgu czy zawału serca - osoba ubezpieczona otrzymuje świadczenie pieniężne w wysokości nawet do pół miliona złotych, które może przeznaczyć na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji. 

 

Co obejmuje ubezpieczenie?

Ubezpieczenie na Wypadek Chorób Układu Krążenia, jest umową dodatkową do ubezpieczenia na życie, która ma zapewnić środki na leczenie i powrót do zdrowia. Wypłata świadczenia obejmuje wystąpienie udaru mózgu, zawału serca, kardiomiopatii, nadciśnienia płucnego czy tętniaka aorty.

Dodatkowo w zakresie ubezpieczenia znajdują się usługi pomagające w procesie leczenia i rekonwalescencji takie jak

  • organizacja i pokrycie kosztów wypożyczenia lub zakupu sprzętu rehabilitacyjnego,

  • transport na badania medyczne,

  • domowa opieka pielęgniarska,

  • dostosowanie miejsca zamieszkania,

  • pomoc psychologa,

  • konsultacje lekarskie, badania specjalistyczne i laboratoryjne,

  • organizacja i pokrycie kosztów pobytu w sanatorium

  • całodobowa infolinia medyczna. 

Dodatkowo co jest bardzo ważne : ochrona obowiązuje na całym świecie przez 24h na dobę!

 

Ubezpieczenie na wypadek Chorób Układu Krążenia w firmie Unum otrzymało Order Finansowy 2020

 

Co to za nagroda? Ordery Finansowe to plebiscyt Gazety Finansowej, w którym od ponad dziesięciu lat wybierane są najlepsze rozwiązania finansowe wprowadzone na rynek polski w danym roku. Spośród nadesłanych zgłoszeń z niemal wszystkich zakładów ubezpieczeń, kapituła wyróżnia produkty, które tworzone są z myślą o klientach i odpowiadają najpełniej na aktualne potrzeby.