+48 606 676 546

 s.powroznik.ubezpieczenia@gmail.com

02 marca 2022
Czym jest składka ubezpieczeniowa? To określona przez zakład ubezpieczeń kwota pieniędzy, jaką osoba ubezpieczająca płaci w zamian za udzielaną ochronę ubezpieczeniową. Wysokość składki jest uzależniona od szeregu czynników: 1. wieku
27 grudnia 2021
Każdy rodzic myśli o przyszłości swojego dziecka w kategoriach nieskończonego potencjału. Trudno przewidzieć, jakich wyborów dokonają w przyszłości dzieci. Dlatego warto przyjrzeć się możliwościom zapewnienia im jak najlepszego startu w

+48 606 676 546 

Dlaczego warto rozszerzyć zakres polisy na wypadek poważnego zachorowania?

02 czerwca 2021

Imię 

Numer telefonu:

Treść wiadomości:

Informacja o RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Ubezpieczenia

31-355 Kraków 

ul. Opolska 114

Ubezpieczenia na życie

Sebastian Powroźnik

W umowie głównej zakres ubezpieczenia na życie zabezpiecza rodzinę i bliskich w razie Twojej śmierci. Natomiast jeżeli dodatkowo chcesz zabezpieczyć siebie i swoje finanse w razie nieprzewidzianej i długotrwałej choroby, warto zainteresować się rozszerzeniem polisy. 

 

Taka nieprzewidziana i trudna sytuacja może wyłączyć Cię z aktywności zawodowej na długi czas, dlatego umowa dodatkowa na wypadek poważnego zachorowania chroni w przypadku najczęściej występujących poważnych chorób.

 

Suma ubezpieczenia to nawet 1.000.000 zł, które możesz przeznaczyć np. na podjęcie specjalistycznego leczenia, opłacenie kosztownych leków, rekompensatę utraty dochodu lub opiekę medyczną.

 

  • Wypłata w przypadku najczęściej występujących poważnych chorób m.in. zawału serca, udaru mózgu, nowotworu złośliwego, niewydolności nerek, stwardnienia rozsianego, łagodnego (niezłośliwego) guza mózgu, choroby Alzheimera i choroby Parkinsona (w sumie 47 poważnych chorób).

  • Wypłata również w przypadku poważnych operacji: operacja na naczyniach wieńcowych (by-pass), transplantacja głównych narządów, operacja zastawek serca oraz operacja wszczepienia protezy aortalnej.

  • Ochrona obowiązuje na całym świecie przez 24 godziny na dobę.

 

Kiedy zastanawiasz się nad ochroną dotyczącą poważnego zachorowania powinieneś zwrócić uwagę na styl życia, który prowadzisz; czy masz za dużo stresu, jak wygląda Twoja dieta, czy większość czasu pracujesz w pozycji siedzącej nie mając czasu na aktywność fizyczną albo czy wśród Twoich bliskich zdarzyły się przypadki nowotworów? 

 

Pamiętajmy, że każdy z nas potrzebuje innego rodzaju ochrony. Poważne choroby takie jak nowotwór złośliwy czy udar mózgu może dotknąć każdego niezależnie od wieku. Jeżeli jesteś narażony na takie sytuacje, wtedy zdecydowanie warto zastanowić się nad rozszerzeniem polisy.