+48 606 676 546

 s.powroznik.ubezpieczenia@gmail.com

02 marca 2022
Czym jest składka ubezpieczeniowa? To określona przez zakład ubezpieczeń kwota pieniędzy, jaką osoba ubezpieczająca płaci w zamian za udzielaną ochronę ubezpieczeniową. Wysokość składki jest uzależniona od szeregu czynników: 1. wieku
27 grudnia 2021
Każdy rodzic myśli o przyszłości swojego dziecka w kategoriach nieskończonego potencjału. Trudno przewidzieć, jakich wyborów dokonają w przyszłości dzieci. Dlatego warto przyjrzeć się możliwościom zapewnienia im jak najlepszego startu w

+48 606 676 546 

Czy ubezpieczenie chroni w przypadku zachorowania na Covid19?

07 października 2021

Imię 

Numer telefonu:

Treść wiadomości:

Informacja o RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Ubezpieczenia

31-355 Kraków 

ul. Opolska 114

Ubezpieczenia na życie

Sebastian Powroźnik

Od ponad roku pandemia korona wirusa zmieniła naszą rzeczywistość a wśród osób ubezpieczonych pojawia się pytanie czy ubezpieczenie chroni przed skutkami korona wirusa. Jak wygląda ochrona i czy firma ubezpieczeniowa gwarantuje nam świadczenie w przypadku hospitalizacji i śmierci spowodowanej korona wirusem? Proponuję produkty ubezpieczeniowe, które nie mają wykluczenia ze względu na Covid-19, dlatego osoby które mi zaufały mogą spać spokojnie. Obejmujemy ochroną śmierć oraz pobyt w szpitalu spowodowane korona wirusem lub inną pandemią. 

 

 

Jakie zdarzenia związane z pandemią mogą być podstawą do otrzymania odszkodowania w ramach polisy na życie?

W ramach polisy na życie ochroną jest objęta śmierć ubezpieczonego wskutek Covid-19. Również osobom ubezpieczonym umową dodatkową na wypadek pobytu w szpitalu przysługuje świadczenie w razie hospitalizacji, której przyczyną było leczenie tej choroby. 

 

Czy powikłania po szczepieniu przeciwko Covid-19 też są objęte ochroną?

Wiele osób myśli, że skoro dobrowolnie poddaje się szczepieniu przeciwko Covid-19 szczepionką, która może wywołać skutki uboczne, to nie otrzymają z tego tytułu odszkodowania. Nic bardziej mylnego! Jeżeli wystąpią powikłania po szczepieniu i związany z tym pobyt w szpitalu, moje rozwiązania też zapewnią Tobie ochronę.

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadaj pytanie w formularzu kontaktowym, odpiszę tak szybko jak to możliwe.