Ubezpieczenia na życie i zdrowie

Sebastian Powroźnik

Kontakt:

Tel: 606 676 546

e-mail: s.powroznik.ubezpieczenia@gmail.com

Adres: ul. Opolska 114

31-355 Kraków 

Sprawdź

Czytaj dalej

Czytaj dalej

Czytaj dalej

Doradztwo ubezpieczeniowe

Imię 

Numer telefonu:

Treść wiadomości:

Informacja o RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jak mogę Ci pomóc?

Napisz wiadomość lub zadzwoń:

Rynek ubezpieczeń jest dosyć szeroki, dlatego warto go bliżej poznać i wybrać najlepszy dla siebie wariant ubezpieczenia. Każdy z nas ma inne priorytety i inne potrzeby.

Czy Polacy wiedzą dlaczego warto się ubezpieczyć?

Dla każdego z Nas koszty związane ze zdarzeniami losowymi czy chorobą mogą być bardzo dotkliwe. W takich sytuacjach przypominamy sobie, że warto być ubezpieczonym, ponieważ wypłata odszkodowania może uratować domowy budżet. Pozwoli zapłacić rachunki czy inne zobowiązania. 

Wszyscy znamy to przysłowie: “przypadki chodzą po ludziach”, zgodnie z którym nie wiemy co może nas spotkać w każdej chwili. Ubezpieczenie na życie to rodzaj ochrony finansowej. 

Na czym polega ubezpieczenie na życie?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ubezpieczenia?

Ofertę dobierzemy
do Twoich potrzeb

Twoja firma

chroń swoją firmę przed utratą płynności finansowej

Twoja emerytura

zapewnij sobie odpowiedni standard życia na emeryturze

Twój kredyt

zabezpiecz spłatę swojego kredytu

Twoje dzieci

zatroszcz się o przyszłość swoich dzieci

Twoje zdrowie

ubezpiecz się od nieprzewidzianych zdarzeń 

Twoi najbliżsi 

wybierz rozwiązania, dzięki którym zabezpieczysz swoich bliskich

Chcesz wiedzieć jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze?  Zastanawiasz się nad kilkoma ofertami i nie wiesz, którą wybrać? Skontaktuj się ze mną i umów na darmową konsultację.

Profesjonalizm

 

Najlepsze rozwiązania szyte na miarę Twoich indywidualnych potrzeb. Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów, budowanie długotrwałych relacji oraz dokładność i rzetelność.

Terminowość

 

Priorytetem jest dotrzymanie wszystkich terminów dotyczących przygotowania programów ubezpieczeniowych, bieżącej obsługi i wypłaty świadczeń.

Więcej informacji o mnie:

 

Pracuję z pasją i lubię to co robię. Napędza mnie to, że każdy dzień wygląda inaczej i przynosi nowe wyzwania. Codziennie spotykam i poznaję ciekawych ludzi,

z którymi nawiązuję wieloletnią współpracę.

 

Kolejny rok jestem członkiem Million Dollar Round Table (MDRT) czyli elitarnego stowarzyszenia zrzeszającego najlepszych doradców finansowych na świecie. 

 

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, wyniki mojej pracy oraz  MDRT potwierdza, że jestem specjalistą w dziedzinie ubezpieczeń na życie i zdrowie oraz programów emerytalnych.

 

Zobacz też moją pasję :)

Indywidualne podejście

 

Rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań na podstawie indywidualnej analizy.

Zadzwoń

Wspólnie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie z zakresu ubezpieczeń. 

Ubezpieczenia na życie i zdrowie, zabezpieczenie kredytu i wiele więcej. 
Masz pytania?

Pomogę zabezpieczyć Ciebie i Twoich bliskich

+48 606 676 546 

02 marca 2022
Czym jest składka ubezpieczeniowa? To określona przez zakład ubezpieczeń kwota pieniędzy, jaką osoba ubezpieczająca płaci w zamian za udzielaną ochronę ubezpieczeniową. Wysokość składki jest uzależniona od szeregu czynników: 1. wieku
27 grudnia 2021
Każdy rodzic myśli o przyszłości swojego dziecka w kategoriach nieskończonego potencjału. Trudno przewidzieć, jakich wyborów dokonają w przyszłości dzieci. Dlatego warto przyjrzeć się możliwościom zapewnienia im jak najlepszego startu w

 s.powroznik.ubezpieczenia@gmail.com

  +48 606 676 546

najlepsze ubezpieczenie na życie i zdrowie

Pan Sebastian Powroźnik prezentuje najwyższy poziom profesjonalizmu. Jest świetnym doradcą: wsłuchuje się w potrzeby klientów i stara się zaproponować rozwiązanie, które najlepiej im odpowiada; wspiera przed podjęciem decyzji, jest cierpliwy i empatyczny co jest niezmiernie ważne zważywszy na wagę spraw, w których pomaga swoim klientom. Jest człowiekiem o najwyższej kulturze osobistej i jest po prostu bardzo sympatyczną i serdeczną osobą. Ze wsparcia Pana Sebastiana korzystamy całą rodziną od kliku lat i niezmiennie jesteśmy bardzo zadowoleni. Szczerze polecam współpracę.

Nie ma lepszej rekomendacji jak od bliskich znajomych! Tak trafiłem wiele lat temu na Pana Sebastiana. Przedstawienie swej osoby i tym czym się zajmuje sprowokowało działania, które zabezpieczają mnie i rodzinę po dziś dzień. Wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem daje bezpieczeństwo i gwarantuje indywidualne podejście do każdego problemu. Z businessu do wieloletniej relacji. Nasze tematy wyszły daleko poza sferę zawodową. Jeśli potrzebuję zgłębić obszar dla mnie nie znany, zawsze kieruję się w stronę Sebastiana. Jest osobą nietuzinkową, zapadającą w pamięć o świetnych interpersonalnych umiejętnościach, rozwiązujący każdy problem. Życzyłbym sobie spotykać na swej drodze tylko takich Ludzi!

 

 

 

Pana Sebastiana znam od kilkunastu lat. Zawsze pełen profesjonalizm, empatia i wyjście ku drugiemu człowiekowi i jego oczekiwaniom. Jest to osoba, która prezentuje sobą pewną nietuzinkowość, olbrzymią wiedzę i spore doświadczenie. Zawsze wysłucha, doradzi i pomoże, i co ważne dzisiaj - nie zawiedzie!

Zaufali mi

 

 

Bardzo polecam - profesjonalizm, kultura osobista i uważność na potrzeby klienta na najwyższym poziomie!

 

10 lat obsługi. Ani jednej niespodzianki, profesjonalnie i klarownie. Szkoda, że standard w tym obszarze jest znacznie niżej.

 

Kompetentny, elastyczny, zaangażowany oraz wsłuchany w potrzeby klienta. Zawsze przygotowany do spotkania. Służący radą i pomocą. Cierpliwy z dużą kulturą osobistą, elegancki i zadbany. Osoba godna polecenia i zaufania.

Warto wiedzieć:

Więcej artykułów na temat ubezpieczenia 
na życie i zdrowie znajdziesz na blogu

Najlepsze ubezpieczenie na życie i zdrowie
Zadbaj o swoją rodzinę

Sprawdź

Ubezpiecz się!

Marceli Jurgielski

Sales Coordinator

HAMMERmed MEDICAL POLSKA

Marcin Grudziński

Founder at ULTRAdventure

 Marcin Bryniarski

General Counsel

Oknoplast Sp. z o.o. 

Patrycja Tłustochowicz

Psychodietetyk, Dietcoach 

Witalij Obuchowski

Export Business

Development Manager

Anna Górny-Popardowska

Prezes Karusek