Ubezpieczenie na wypadek:

- Poważnego Zachorowania

- Choroby Nowotworowej 

- Chorób Układu Krążenia

- Pobytu w Szpitalu i Operacji

- Uszczerbku na Zdrowiu wskutek Nieszczęśliwego Wypadku

- Poważnego Urazu wskutek Nieszczęśliwego Wypadku

Ubezpieczenie na Całe Życie

Ubezpieczenie Terminowe na Życie. To elastyczna opcja zapewniająca ochronę w kluczowych okresach życia.

Ubezpieczenie Terminowe - Ochrona Dochodu

Ubezpieczenie specjalne, które zapewnią Twoim dzieciom wsparcie w razie poważnego zachorowania, pobytu w szpitalu, operacji oraz ochronę na całe życie.

Spłata Kredytu: Zabezpiecz swoją rodzinę i spłatę kredytu w razie Twojego nieobecności.

Ubezpieczenie na Życie z Gwarantowaną Emeryturą

Ubezpieczenie na Życie i Dożycie

Ubezpieczenie Terminowe na Życie

Ubezpieczenie Terminowe Dostosowana dla firm

Ubezpieczenie na Całe Życie

Twój kredyt

Anna Górny-Popardowska

Prezes Karusek

Witalij Obuchowski

Export Business

Development Manager

Patrycja Tłustochowicz

Psychodietetyk 

 Marcin Bryniarski

General Counsel

Oknoplast Sp. z o.o. 

Marcin Grudziński

Founder at ULTRAdventure

Marceli Jurgielski

Sales Coordinator

HAMMERmed MEDICAL POLSKA

Sprawdź

Warto wiedzieć:

 

Kompetentny, elastyczny, zaangażowany oraz wsłuchany w potrzeby klienta. Zawsze przygotowany do spotkania. Służący radą i pomocą. Cierpliwy z dużą kulturą osobistą, elegancki i zadbany. Osoba godna polecenia i zaufania.

 

10 lat obsługi. Ani jednej niespodzianki, profesjonalnie i klarownie. Szkoda, że standard w tym obszarze jest znacznie niżej.

 

Bardzo polecam - profesjonalizm, kultura osobista i uważność na potrzeby klienta na najwyższym poziomie!

Zaufali mi

 

 

 

Pana Sebastiana znam od kilkunastu lat. Zawsze pełen profesjonalizm, empatia i wyjście ku drugiemu człowiekowi i jego oczekiwaniom. Jest to osoba, która prezentuje sobą pewną nietuzinkowość, olbrzymią wiedzę i spore doświadczenie. Zawsze wysłucha, doradzi i pomoże, i co ważne dzisiaj - nie zawiedzie!

Nie ma lepszej rekomendacji jak od bliskich znajomych! Tak trafiłem wiele lat temu na Pana Sebastiana. Przedstawienie swej osoby i tym czym się zajmuje sprowokowało działania, które zabezpieczają mnie i rodzinę po dziś dzień. Wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem daje bezpieczeństwo i gwarantuje indywidualne podejście do każdego problemu. Z businessu do wieloletniej relacji. Nasze tematy wyszły daleko poza sferę zawodową. Jeśli potrzebuję zgłębić obszar dla mnie nie znany, zawsze kieruję się w stronę Sebastiana. Jest osobą nietuzinkową, zapadającą w pamięć o świetnych interpersonalnych umiejętnościach, rozwiązujący każdy problem. Życzyłbym sobie spotykać na swej drodze tylko takich Ludzi!

Pan Sebastian Powroźnik prezentuje najwyższy poziom profesjonalizmu. Jest świetnym doradcą: wsłuchuje się w potrzeby klientów i stara się zaproponować rozwiązanie, które najlepiej im odpowiada; wspiera przed podjęciem decyzji, jest cierpliwy i empatyczny co jest niezmiernie ważne zważywszy na wagę spraw, w których pomaga swoim klientom. Jest człowiekiem o najwyższej kulturze osobistej i jest po prostu bardzo sympatyczną i serdeczną osobą. Ze wsparcia Pana Sebastiana korzystamy całą rodziną od kliku lat i niezmiennie jesteśmy bardzo zadowoleni. Szczerze polecam współpracę.

najlepsze ubezpieczenie na życie i zdrowie

  +48 606 676 546

 s.powroznik.ubezpieczenia@gmail.com

02 marca 2022
Czym jest składka ubezpieczeniowa? To określona przez zakład ubezpieczeń kwota pieniędzy, jaką osoba ubezpieczająca płaci w zamian za udzielaną ochronę ubezpieczeniową. Wysokość składki jest uzależniona od szeregu czynników: 1. wieku
27 grudnia 2021
Każdy rodzic myśli o przyszłości swojego dziecka w kategoriach nieskończonego potencjału. Trudno przewidzieć, jakich wyborów dokonają w przyszłości dzieci. Dlatego warto przyjrzeć się możliwościom zapewnienia im jak najlepszego startu w

+48 606 676 546 

Pomogę zabezpieczyć Ciebie i Twoich bliskich

Moja misja to dostarczanie spersonalizowanych rozwiązań ubezpieczeniowych, które zagwarantują Ci spokój ducha i poczucie bezpieczeństwa.

 

Masz pytania?

Wspólnie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie z zakresu ubezpieczeń. 

Zadzwoń

Indywidualne rozwiązania

 

Rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań na podstawie indywidualnej analizy.

Więcej informacji o mnie:

 

Pracuję z pasją i lubię to co robię. Napędza mnie to, że każdy dzień wygląda inaczej i przynosi nowe wyzwania. Codziennie spotykam i poznaję ciekawych ludzi,

z którymi nawiązuję wieloletnią współpracę.

 

Kolejny rok jestem członkiem Million Dollar Round Table (MDRT) czyli elitarnego stowarzyszenia zrzeszającego najlepszych doradców finansowych na świecie. 

 

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, wyniki mojej pracy oraz  MDRT potwierdza, że jestem specjalistą w dziedzinie ubezpieczeń na życie i zdrowie oraz programów emerytalnych.

 

Zobacz też moją pasję.

Doświadczenie

 

Dzięki mojemu doświadczeniu, pomogę Ci zrozumieć różnice między różnymi produktami, jak ubezpieczenie na życie czy ubezpieczenie zdrowotne.

Wsparcie i opieka

 

Jestem po to aby odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Moją rolą jest zapewnienie Ci pełnej opieki w razie potrzeby. 

Chcesz wiedzieć jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze?  Zastanawiasz się nad kilkoma ofertami i nie wiesz, którą wybrać? Skontaktuj się ze mną i umów na darmową konsultację.

Spersonalizowana oferta ubezpieczeń

Twoja firma

Twoja emerytura

Twoje dzieci

Twoje zdrowie

Twoi Najbliżsi

Jak mogę Ci pomóc?

Napisz wiadomość lub zadzwoń:

Imię 

Numer telefonu:

Treść wiadomości:

Informacja o RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Doradztwo ubezpieczeniowe
20 kwietnia 2021
Rynek ubezpieczeń jest bardzo szeroki, dlatego na początek warto go bliżej poznać i dopiero wtedy wybrać najlepszy dla siebie wariant
27 kwietnia 2021
Dla każdego z Nas koszty związane ze zdarzeniami losowymi czy chorobą mogą być bardzo dotkliwe. W takich sytuacjach przypominamy sobie,

31-355 Kraków 

Tel: 606 676 546

e-mail: s.powroznik.ubezpieczenia@gmail.com

Adres: ul. Opolska 114

Kontakt:

Sebastian Powroźnik